Lacusmed
Logo NFZ i STC

Lekarz pediatra

Lekarze pediatrzy dostępni w naszej przychodni zajmują się ogólnym zdrowiem naszych najmłodszych pacjentów a także wszelkimi chorobami wieku dziecięcego. Pediatrzy opiekują się wszystkimi dziećmi i młodzieżą od ich urodzenia (0m-cy) do skończenia 18 roku życia.

Co najważniejsze, lekarze pediatrzy z naszego Centrum są otwarci i cierpliwi, posiadają niezwykłą umiejętność nawiązywania kontaktu z małymi pacjentami oraz nastawieni są na długoterminową współpracę z zarówno z dziećmi jak i z rodzicami.

Z pediatrą należy skonsultować wszelkie niepojące objawy lub anomalie związane z zachowaniem dziecka, w tym brak reakcji na otaczające osoby i dźwięki, duszności, sinawe zabarwienie skóry czy ust, bardzo wzdęty brzuszek, wysoka temperatura ciała, napady drgawek, paraliże, bezdechy, wysypki i zmiany skórne, biegunki i zaparcia, brak apetytu, oddawanie małej ilości moczu, nadmierna płaczliwość i bezsenność dziecka, nadmierna senność i trudności z obudzeniem dziecka, blade zabarwienie skóry i skłonność do siniaków, ogólne osłabienie dziecka, ulewania i wymioty, kichanie, kaszel, nadmierne wydzielanie w nosie, bóle i zawroty głowy i wiele innych, które niepokoją rodziców.


Zadzwoń do nas!

+48 695 70 70 95

Poradnia czynna:
od poniedziałku do piątku w godzinach  8.00 -18.00

Rejestracja on-line

Recepta kontynuacja leczenia

Opinie o Lacusmed

Nasi partnerzy

Certyfikaty

Certyfikat - Bezpieczna Placówka Medyczna
Certyfikat - Zadowolony Pacjent
Certyfikat - Zadowolony Klient
Skip to content