Lacusmed
Logo NFZ i STC

Lekarz pediatra

Lekarze pediatrzy dostępni w naszej przychodni zajmują się ogólnym zdrowiem naszych najmłodszych pacjentów a także wszelkimi chorobami wieku dziecięcego. Pediatrzy opiekują się wszystkimi dziećmi i młodzieżą od ich urodzenia (0m-cy) do skończenia 18 roku życia.

Co najważniejsze, lekarze pediatrzy z naszego Centrum są otwarci i cierpliwi, posiadają niezwykłą umiejętność nawiązywania kontaktu z małymi pacjentami oraz nastawieni są na długoterminową współpracę z zarówno z dziećmi jak i z rodzicami.

Z pediatrą należy skonsultować wszelkie niepojące objawy lub anomalie związane z zachowaniem dziecka, w tym brak reakcji na otaczające osoby i dźwięki, duszności, sinawe zabarwienie skóry czy ust, bardzo wzdęty brzuszek, wysoka temperatura ciała, napady drgawek, paraliże, bezdechy, wysypki i zmiany skórne, biegunki i zaparcia, brak apetytu, oddawanie małej ilości moczu, nadmierna płaczliwość i bezsenność dziecka, nadmierna senność i trudności z obudzeniem dziecka, blade zabarwienie skóry i skłonność do siniaków, ogólne osłabienie dziecka, ulewania i wymioty, kichanie, kaszel, nadmierne wydzielanie w nosie, bóle i zawroty głowy i wiele innych, które niepokoją rodziców.


Zadzwoń do nas!

+48 695 70 70 95

Godziny otwarcia poradni

Poradnia czynna:
od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 -18.00.

Rejestracja czynna:
od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-17.00.

Na wizyty do lekarzy POZ rejestrujemy się z jednodniowym wyprzedzeniem. 

Recepta / kontynuacja leczenia

Opinie o Lacusmed

Nasi partnerzy

Certyfikaty

Certyfikat - Bezpieczna Placówka Medyczna
Certyfikat - Zadowolony Pacjent
Certyfikat - Zadowolony Klient

Wdrożenie e-usług w placówkach POZ i ich integracja z systemem e-zdrowie z wykorzystaniem narzędzia centralnego ("Centralne e-usługi POZ" lub "e-Gabinet)

Beneficjent: Skarb Państwa — Ministerstwo Zdrowia ul. Miodowa 15,00-952 Warszawa

Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię Covid-19

Wdrożenie e-usług w placówkach POZ i ich integracja z systemem e-zdrowie z wykorzystaniem narzędzia centralnego
Skip to content